secondlife.eu.sk

... virtualna realita na dosah

Spolu na Black Sea

la-revolution-black-sea-SK 260x520Spoločná plavba CS flotily bol Thomasov nápad ku ktorému sme sa s Ester radi pripojili. Nápad sa objavil s skupine CS Infocentra a pôvodne sa tešil podpore a záujmu dievčat z Anjelskej trojky, z ktorých dve sa aj napokon ku regate pripojili ako členky dvoch posádok.

Trasu regaty naplánoval Thomas a vložil ju do šikovného HUD. Ja som urobil plagát a už začala smršť propagácie kade-tade a kde sa len dalo :).

Z ostrova Havna nevyplávali len tri lode, ale naša flotila sa rozrástla na 5, či 6 lodí. Po vyplávaní sme sa chvíľku držali pokope, no po tom čo kapitánovi La Revolution zlyhal HUD sa flotila plavila bez vlajkovej lodi skupiny Slovakia Life. Čo sa dialo vo flotile teda netuším, tak už budem písať viacmenej len o nás.

Plachetnica La Revolution sa vydala na naozaj dobrodružnú plavbu, ani nie tak v snahe nájsť ostatných účastníkov regaty, čo sa nám síce aj sem-tam podarilo, skôr šlo o to, že jej kapitán Dex dostal chuť ukázať posádke krásy ostrovnej ríše Second Life.

Zvyčajne sa nám plavilo celkom dobre, občas sme však narazili na riadne "lagy" a museli sme zbierať avatarov čo popadli cez palubu. Myslím, že sa každý z nás vykúpal aspoň raz :). S ostatnými členmi regaty sme sa stretli až v prístave na St Martin (pozor, nie St. Martin, žiadna bodka v názve).

2014-02-21-la-revolution 007Druhá polovica regaty sa odohrávala v južných moriach. Po jednom riadnom Lagu s veľkým "L" sa ku nám pripojila Daniela, ktorá so sebou doviedla ďašie krásne slečny, z ktorých vynikla najmä Sasy Rexen, ktorej ďakujem  za krásne fotky. K La Revolution sa pripojil Pantlos so svojou motorovou jachtou a v takejto mini flotile sme šťastlivo doputovali k jednej z najväčších atrakcií SL, k megalodi Galaxia.

Približne v tom čase, kým sme mi obdivovaly mohutný trup Galaxie, zvyšok flotily dorazil do koncového prístavu. Nuž nevyhrali sme, ale to nevadí, pretože sme samy seba presvedčili, že to žiadna súťaž nebola. Záverečná plavba pomedzi ostrovy južných morí a najmä plavba po voľnom oceáne prebehla bez problémov.

Plavba La Revolution však ešte neskončila, jej kapitán Dex si neodpustil možnosť ukázať posádke ostrov, ktorý je vraj pomenovaný po ňom. Cestou ku kontinentu Nautilus sme začali byť ohrozovaní vojenskou helikoptérou, čo by bolo dosť nepríjemné, ak by sa z jej pilota nevykľul Somi, ktorý zrejme prišiel skontrolovať, či jeho Danielka, nerobí neplechu :).

Reagata skončila, ako sa dalo čakať, ďalším mohutným Lagom, pri južnom pobreží Nautila. Lag vyrazil z SL aj kapitána Dexa. Ten sa však po relog vrátil a dôstojne sa rozlúčil so všetkými, čo vydržali až do tohoto trpkého konca, slovami: "Tak čaute!" :DDD.

PS: Bol to príma výlet, ktorý si určite čoskoro zopakujeme. Však v SL je, ako dúfam, nielen tancom avatar živý.

SLC:Slovakia Life Cars

logo sl mp

170908 MESTO HLADA

CSI Kulturní Infocentrum

  

Prihlásenie

Materský web sveta

logo sl