secondlife.eu.sk

... virtualna realita na dosah

kategoria mesto

MESTO je otvorené pre všetkých, ktorí si chcú užívať príjemné stránky druhého života a sú duševne príčetní. Budovy, ulice a lokality MESTA sú vám k dispozícii. Máte nejaký nápad, ktorý by sa v MESTE dal realizovať? Ja som za, ozvite sa.

Charta MESTA (30.7.2017)

MESTO je otvorené pre všetkých, ktorí si chcú užívať príjemné stránky druhého života a sú duševne príčetní. Nemám chuť tu písať detailné pravidlá, čo je povolené a čo nie. Zatiaľ sa budem spoliehať na elementárnu slušnosť jeho obyvateľov a návštevníkov, ktorú načerpali v rodine a škole :-).

Pozemok MESTA je nastavený na skupinu Slovakia Life. Ako člen skupiny si môžete zriadiť v MESTE svoj “Home point”, chatovať na normálne témy s ostatnými obyvateľmi a rezzovať s 10 min autoreturnom. MESTO zatiaľ neponúka možnosť ubytovať sa v niektorom z domov. Ak sa podarí získať nejaké susediace pozemky, bytovú politiku budem revidovať.

Členstvo v skupine Slovakia Life môže získať v Infocentre MESTA. Za pultom je slečna citlivá na kliknutie a rada pošle pozvánku.

V MESTE je pripravených viacero tématických priestorov pre organizovanie rôznych párty. Ak ste DJ a mali by ste záujem hrať v MESTE, ste vítaný.

Galéria MESTA. Možno sami fotíte, alebo obdivujete nejakého fotografa či maliara. Podelte sa s ostatnými o to čo považujete za krásne. V Galérii na to máte priestor.

Za mestským parkom je budova Univerzity. Tento chrám múdrosti a vzdelanosti môžete využiť na vlastné prednášky. Každý z nás sa v niečom vyzná, každý niečo zaujímavé vie. Podeľte sa o to a urobte si vlastnú prednášku. Ak už nič iné, získate image múdreho avatara a to je vraj sexi :-).

Budovy, ulice a lokality MESTA sú vám k dispozícii. Máte nejaký nápad, ktorý by sa v MESTE dal realizovať? Ja som za, ozvite sa.

Program MESTA nájdete na:

Linky na všetky vyššie uvedené body nájdete aj v Infocentre MESTA. V jeho budove sa vždy objavíte pri príchode do MESTA. Je v nej hlavný landing point.

Vzťah MESTA a CS Infocentra. MESTO je iba jeden z mnohých “klubov”, ktorí využívajú FB skupinu CS Infocentra a google kalendár CSI. MESTO Infocentrum nevlastní, Infocentrum MESTO neovláda. CS Infocentrum bol a je projekt Andie Rau.

Winston Churchill povedal, že najlepším argumentom proti demokracii je 5 minútový rozhovor s priemerným voličom. MESTO teda síce má svojho Primátora, mňa, ale tento post, práve z týchto dôvodov, nebude nikdy volený. Verím tomu, a aj dúfam, že moje samoderžavje bude osvietené a budete ho vnímať ako prospešné.

DexTex Byron, primátor

Podkategórie

pin kde sa da byvat2

 

MESTO ponúka možnosť ubytovania na poschodiach budov a v niektorých prípadoch aj na ich strechách. V MESTE nie sú k dispozícii skyboxy, takisto nie sú k dispozícii voľné parcely.

Napriek tomu, že nájomné je na SL pomery vysoké, 10 L$/ 1 prim / mes., príijmy z neho dokážu pokryť náklady mesta iba zo 45%.

Jedná sa teda o vítaný, ale nie zásadný zdroj mestského rozpočtu. MESTO, aj keby prenajalo všetky priestory, naďalej bude, stratový projekt, ktorý máme k dispozícii vďaka príjmom z predaja áut SLC: Slovakia Life Cars.

V Infocentre je na nenápadnom mieste umiestnený teplomer s peňažnou zbierkou na nájomné pozemku MESTA.